Klub HARENDA to miejsce z prawdziwą historią wzorowany na tradycyjnych londyńskich pubach. Harenda zapoczątkowała swą działalność w latach ’90 i jest najstarszym klubem w Warszawie. To miejsce, w którym zawsze panuje spokojna i pozytywna atmosfera. Bardzo szybko pozyskała duże grono sprzymierzeńców i sympatyków aż po dzień dzisiejszy utrzymując się w czołówce warszawskich lokali pozostając kultowym miejscem spotkań młodych duchem ludzi oraz wydarzeń kulturalno- rozrywkowych.

To kultowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy odwiedzając nas przygotuj się na muzykę w najlepszym wydaniu, gwiazdy sceny polskiej i zagranicznej, cyklicznie organizowane imprezy tematyczne z udziałem gości specjalnych, wydarzenia muzyczne i artystyczne.

Harenda to także restauracja serwująca dania tradycyjnej polskiej kuchnia oraz wybrane specjały kuchni europejskiej.

Nie zamykamy się wewnątrz klubu. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów wykorzystujemy dotychczasowe, bogate doświadczenie w organizowaniu imprez dla klientów biznesowych i indywidualnych. Łączy Nas profesjonalizm i poważne podejście do klienta.

Traktujemy każdego klienta w sposób indywidualny, nieszablonowy. Zawsze nastawiamy się na realizację wyznaczonych celów. Poszukujemy elastycznych rozwiązań, które wpłyną na prawidłową i długoletnią współpracę.

Motywuje Nas satysfakcja klientów z wykonanego przedsięwzięcia.
Udoskonalamy ofertę i nastawiamy się na oczekiwania klientów.
Harenda jest miejscem dla każdego!
Przyjdź i pozwól się zaskoczyć!

11 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Jak w każdy wtorek najlepsze blues session w Warszawie odbywa się w Piwnicy Pod Harendą. Tym razem gramy akustycznie, czyli będzie delikatniej, bardziej jazzowo i nieco etnicznie. Jam jest przewidziany dla doświadczonych, zwykle zawodowych muzyków oraz wymagającej publiczności 🙂 Prowadzenie: Bartosz Łęczycki www.bleczycki.com Serdecznie zapraszam i do zobaczenia!

Miło nam uczestniczyć w wydarzeniu jakim jest Tribute dla Jimi’ego Hendrixa – niekwestionowanego króla gitary, który zmienił oblicze muzyki na całym świecie. Jego twórczość wywarła ogromny wpływ zarówno na największych artystów sceny rocka i bluesa, jak i na każdego członka Taylor Moore Band, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy zaprezentować Wam pierwszy koncert z serii „Tribute to…” z udziałem utworów Jimi’ego Hendrixa. Taylor Moore Band to polsko-amerykański zespół blues-rockowy, przetaczający ponad naszymi głowami powalające riffy gitarowe, podsycane tradycyjnym śpiewem soulowo-rockowym. W skład tego Power Trio wchodzą: • Taylor Moore (USA) – wokal, gitara • Piotr „Lemon” Kowalski (PL) – gitara basowa • Ryan Dylla (USA) – perkusja Bilety: 15zł Otwarcie bram: godzina 19:00

Poniedziałek

09:00-02:00

Wtorek

09:00-02:00

Środa

09:00-02:00

Czwartek

09:00-04:00

Piątek

09:00-04:00

Sobota

10:00-04:00

Niedziela

10:00-01:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu