Klub HARENDA to miejsce z prawdziwą historią wzorowany na tradycyjnych londyńskich pubach. Harenda zapoczątkowała swą działalność w latach ’90 i jest najstarszym klubem w Warszawie. To miejsce, w którym zawsze panuje spokojna i pozytywna atmosfera. Bardzo szybko pozyskała duże grono sprzymierzeńców i sympatyków aż po dzień dzisiejszy utrzymując się w czołówce warszawskich lokali pozostając kultowym miejscem spotkań młodych duchem ludzi oraz wydarzeń kulturalno- rozrywkowych.

To kultowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy odwiedzając nas przygotuj się na muzykę w najlepszym wydaniu, gwiazdy sceny polskiej i zagranicznej, cyklicznie organizowane imprezy tematyczne z udziałem gości specjalnych, wydarzenia muzyczne i artystyczne.

Harenda to także restauracja serwująca dania tradycyjnej polskiej kuchnia oraz wybrane specjały kuchni europejskiej.

Nie zamykamy się wewnątrz klubu. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów wykorzystujemy dotychczasowe, bogate doświadczenie w organizowaniu imprez dla klientów biznesowych i indywidualnych. Łączy Nas profesjonalizm i poważne podejście do klienta.

Traktujemy każdego klienta w sposób indywidualny, nieszablonowy. Zawsze nastawiamy się na realizację wyznaczonych celów. Poszukujemy elastycznych rozwiązań, które wpłyną na prawidłową i długoletnią współpracę.

Motywuje Nas satysfakcja klientów z wykonanego przedsięwzięcia.
Udoskonalamy ofertę i nastawiamy się na oczekiwania klientów.
Harenda jest miejscem dla każdego!
Przyjdź i pozwól się zaskoczyć!

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

6.06.2011 r. warto zapamiętać tę datę, gdyż po raz pierwszy ruszyliśmy z nowym projektem Jazz Jam Session w Klubie Time Cafe (póżniej Barometr) przy ul.Smolnej 40. Od sierpnia 2014 r. działamy w Klubie Harenda. Już dziś serdecznie zapraszamy Was do wspólnego świętowania naszych 7 urodzin ,które odbędą się 04.06.2018 r., o godz. 20.30 w Klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6 w W-wie. Rozgrywać będą: Grzegorz Grzyb- perkusja Marcin Pendowski bass Michał Sołtan – gitara Marcin Kajper – tenor sax Podczas imprezy będzie wiele miłych niespodzianek 🙂

Poniedziałek

09:00-02:00

Wtorek

09:00-02:00

Środa

09:00-02:00

Czwartek

09:00-04:00

Piątek

09:00-04:00

Sobota

10:00-04:00

Niedziela

10:00-01:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu