Hydrozagadka to największy z klubów w praskim podwórku przy ul. 11 listopada w Warszawie.

Odrapane ceglane ściany i klimatyczny wystrój, który tworzą zdobyczne meble to świetne tło dla wszelkich działań wystawienniczych, teatralnych czy filmowych.

Wnętrze pulsuje energetyczną i żywiołową muzyką imprez tanecznych, które stały się wizytówką klubu. Stałe cykle: „Oldschool Rock Party” i „Oldschool Disco Party” (hołd dla najlepszych przebojów rockowych, funkowych i nie tylko w selekcji dja Bigosa) czy ejtisowo-najtisowe Mortal Kombak kolektywu Double Trouble są przyjmowane z entuzjazmem o czym świadczyć może duża grupa regularnie powracających stałych klientów, a także sukcesywnie pojawiający się nowi klubowicze.

Hydrozagadka ma niejedno muzyczne oblicze. Oprócz imprez stricte tanecznych to wyśmienite koncertowa miejsce. Klub gościł czołówkę polskich zespołów, m.in. Świetliki, Cool Kids of Death, Muchy, Dick4Dick, Tymona & Transistors, Kamp!, Łąki Łan, Skinny Patrini, Masalę, Afro Kolektyw, Pink Freud, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Pogodno, Kim Nowak.

Muzyczny eklektyzm, podróż przez różne style i wrażliwości sprawdza się doskonale, o czym dobitnie świadczą wyprzedane bilety, tłumy w klubie i kolejki przed wejściem.

2 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Grave Desecrator na trzech koncertach w Polsce! Brazylijscy mistrzowie bestialskiego black/death metalu spod znaku Sarcofago, Blasphemy, Archgoat i wczesnego Beherit po raz pierwszy w swojej historii przyjadą do nas na trzy koncerty na przełomie sierpnia i września na zaproszenie Black Silesia Productions. Nazwa otoczona prawdziwym kultem wśród koneserów bestialskiego black/death sprawi, że tych koncertów zwyczajnie nie można będzie przegapić. Informacja o biletach – wkrótce.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Data: 2018-11-02 (piątek) Miasto: Warszawa Miejsce: Hydrozagadka Adres: ul. 11 listopada 22 Support: Scott Helman Godziny: 19:00 – wejście, 20:00 – start koncertu Start sprzedaży biletów: 9.04.2018, 10:00 Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn Agencja Go Ahead zaprasza na koncert nothing,nowhere! Muzyk zagra 2 listopada w warszawskiej Hydrozagadce! Nothing, nowhere znajdziecie tworzącego w samotności – gdzieś w zagraconej piwnicy w Vermont. To w tym podziemiu aspołeczny chłopak postanowił w ironiczny sposób dotrzeć ze swoją twórczością nie tylko do reszty kraju, ale też świata. Od czasu rozpoczęcia jego artystycznej działalności (kwiecień 2015) osiągnął ponad milion odtworzeń na platformie SoundCloud w przeciągu dziesięciu miesięcy i znalazł swoje miejsce w sieci. Jego muzyka to emo spotykające trap i szarpiące serce gitarowe riffy. Zapomnijcie jednak o gatunkach – to po prostu nothing,nowhere.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu