Hydrozagadka to największy z klubów w praskim podwórku przy ul. 11 listopada w Warszawie.

Odrapane ceglane ściany i klimatyczny wystrój, który tworzą zdobyczne meble to świetne tło dla wszelkich działań wystawienniczych, teatralnych czy filmowych.

Wnętrze pulsuje energetyczną i żywiołową muzyką imprez tanecznych, które stały się wizytówką klubu. Stałe cykle: „Oldschool Rock Party” i „Oldschool Disco Party” (hołd dla najlepszych przebojów rockowych, funkowych i nie tylko w selekcji dja Bigosa) czy ejtisowo-najtisowe Mortal Kombak kolektywu Double Trouble są przyjmowane z entuzjazmem o czym świadczyć może duża grupa regularnie powracających stałych klientów, a także sukcesywnie pojawiający się nowi klubowicze.

Hydrozagadka ma niejedno muzyczne oblicze. Oprócz imprez stricte tanecznych to wyśmienite koncertowa miejsce. Klub gościł czołówkę polskich zespołów, m.in. Świetliki, Cool Kids of Death, Muchy, Dick4Dick, Tymona & Transistors, Kamp!, Łąki Łan, Skinny Patrini, Masalę, Afro Kolektyw, Pink Freud, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Pogodno, Kim Nowak.

Muzyczny eklektyzm, podróż przez różne style i wrażliwości sprawdza się doskonale, o czym dobitnie świadczą wyprzedane bilety, tłumy w klubie i kolejki przed wejściem.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu