Hydrozagadka to największy z klubów w praskim podwórku przy ul. 11 listopada w Warszawie.

Odrapane ceglane ściany i klimatyczny wystrój, który tworzą zdobyczne meble to świetne tło dla wszelkich działań wystawienniczych, teatralnych czy filmowych.

Wnętrze pulsuje energetyczną i żywiołową muzyką imprez tanecznych, które stały się wizytówką klubu. Stałe cykle: „Oldschool Rock Party” i „Oldschool Disco Party” (hołd dla najlepszych przebojów rockowych, funkowych i nie tylko w selekcji dja Bigosa) czy ejtisowo-najtisowe Mortal Kombak kolektywu Double Trouble są przyjmowane z entuzjazmem o czym świadczyć może duża grupa regularnie powracających stałych klientów, a także sukcesywnie pojawiający się nowi klubowicze.

Hydrozagadka ma niejedno muzyczne oblicze. Oprócz imprez stricte tanecznych to wyśmienite koncertowa miejsce. Klub gościł czołówkę polskich zespołów, m.in. Świetliki, Cool Kids of Death, Muchy, Dick4Dick, Tymona & Transistors, Kamp!, Łąki Łan, Skinny Patrini, Masalę, Afro Kolektyw, Pink Freud, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Pogodno, Kim Nowak.

Muzyczny eklektyzm, podróż przez różne style i wrażliwości sprawdza się doskonale, o czym dobitnie świadczą wyprzedane bilety, tłumy w klubie i kolejki przed wejściem.

16 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Data: 2018-05-24 (czwartek) Miasto: Warszawa Miejsce: Hydrozagadka Adres: ul. 11 listopada 22 Start sprzedaży biletów: 2.03.2018, 10:00 Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn Go Ahead zaprasza na trzy koncerty Bena Caplana & The Casual Smokers! Artysta zagra 22 maja w krakowskiej Alchemii, 23 maja w poznańskiej Meskalinie i 24 maja w warszawskiej Hydrozagadce! Ben Caplan określany jest mianem muzycznego poety, który swoją niezwykłą wrażliwością i uczuciem do pianina potrafi poruszyć tysiące serc. Jego kompozycje dryfują pomiędzy fascynacjami wschodnioeuropejskimi a żydowskimi tradycjami folkowymi. Instrumenty takie jak klarnet, banjo czy pianino wysuwają się w utworach Caplana na pierwszy plan. Nie sposób pominąć surowy i głęboki wokal Kanadyjczyka, który wywołuje u słuchacza autentyczne i niezliczone emocje. Twórczość Bena, na którą składają się oryginalne instrumentarium oraz potężny głos, z całą pewnością kreuje piękną i malowniczą rzeczywistość. Chowający się za gęstą, długą brodą i bujną czupryną Caplan ma na swoim koncie dwa długogrające albumy. “In the Time of the Great […]

Deerhunter Booking i Klub Hydrozagadka zapraszają na wieczór, którego prędko nie zapomnicie. Zagrają, po raz pierwszy w Warszawie, amerykański projekt industrialowy Author & Punisher, szwedzki projekt dark ambientowy Trepaneringsritualen. Wieczór otworzy rodzime Rites of Fall. Author & Punisher [USA] [Industrial/ Drone Doom/ Experimental] https://www.facebook.com/AuthorandPunisher/ Przedstawiamy projekt Tristana Shone’a, inżyniera specjalizującego się w mechanice, który połączył swoje zamiłowanie do nauki z artystycznymi wizjami – stworzył własne instrumenty, które nadały gatunkowi „industrial” nowy wymiar. Dźwięki, jakie się z nich wydobywają mają za zadanie wywołać rytm przemysłowej maszynerii. Dla ludzi ceniących sobie takie projekty, jak Godflesh, Swans, czy Einstürzende Neubauten, rzecz obowiązkowa. Trepaneringsritualen [Szwecja] [Death Industrial/ Black Noise/ Dark Ambient] https://www.facebook.com/Trepaneringsritualen/ Trepaneringsritualen zostało powołane do życia w Goteborgu w 2008 roku. Ta muzyka to podróż przez ból, ekstazę i śmierć. Na dyskografię projektu składa się dziesięć albumów. Rites of Fall [Warszawa, Polska] [Dark Ambient, Drone] ritesoffall.bandcamp.com facebook.com/ritesoffall instagram.com/ritesoffall Rites of Fall porusza się na pograniczu muzyki przeszłości i przyszłości. Debiutancka EPka “Truthsayer” jest bardziej hipotetyczną ścieżką dźwiękową filmu, niż zbiorem piosenek. Nagrywana w Bieszczadach i Warszawie, przeplata cieżką, basową elektronikę, wpływy folku i elementy improwizacji. KIEDY: 07.06.2018 GDZIE: Hydrozagadka BILETY: Wkrótce

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu