Hydrozagadka to największy z klubów w praskim podwórku przy ul. 11 listopada w Warszawie.

Odrapane ceglane ściany i klimatyczny wystrój, który tworzą zdobyczne meble to świetne tło dla wszelkich działań wystawienniczych, teatralnych czy filmowych.

Wnętrze pulsuje energetyczną i żywiołową muzyką imprez tanecznych, które stały się wizytówką klubu. Stałe cykle: „Oldschool Rock Party” i „Oldschool Disco Party” (hołd dla najlepszych przebojów rockowych, funkowych i nie tylko w selekcji dja Bigosa) czy ejtisowo-najtisowe Mortal Kombak kolektywu Double Trouble są przyjmowane z entuzjazmem o czym świadczyć może duża grupa regularnie powracających stałych klientów, a także sukcesywnie pojawiający się nowi klubowicze.

Hydrozagadka ma niejedno muzyczne oblicze. Oprócz imprez stricte tanecznych to wyśmienite koncertowa miejsce. Klub gościł czołówkę polskich zespołów, m.in. Świetliki, Cool Kids of Death, Muchy, Dick4Dick, Tymona & Transistors, Kamp!, Łąki Łan, Skinny Patrini, Masalę, Afro Kolektyw, Pink Freud, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Pogodno, Kim Nowak.

Muzyczny eklektyzm, podróż przez różne style i wrażliwości sprawdza się doskonale, o czym dobitnie świadczą wyprzedane bilety, tłumy w klubie i kolejki przed wejściem.

45 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Agencja WiniaryBookings oraz Klub Hydrozagadka zapraszają na koncert W.E.N.A. z materiałem „Niepamięć”! Warszawski raper powraca na scenę w swoim rodzinnym mieście, z jeszcze gorącym, bardzo osobistym krążkiem. Album swoją premierę miał 1 grudnia, wydany nakładem Wyższe Dobro. W.E.N.A. „Niepamięć” Klub Hydrozagadka/Warszawa 22.02.2018 g.20:00 Bilety: Przedsprzedaż 30 zł W dniu koncertu 40 zł „Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą nierozerwalnie warszawski raper łączył muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka, uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. WENA odnosi wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie, skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach. Nowy krążek Wudoe zawiera 13 premierowych utworów. Limitowana wersja dostępna jedynie przed premierą wzbogacona jest o dodatkowy, nowy utwór oraz wlepkę. Album promują single: „Ten Stan” https://www.youtube.com/watch?v=RqymMQUxdpo „Intruz” https://www.youtube.com/watch?v=-odo3_ePI0w „Leniwe Dni” https://www.youtube.com/watch?v=OBKfFYqnmI8 „Zawsze mam czas” ft. HOLAK i Paluch Oficjalnie https://www.youtube.com/watch?v=2n8ml-kobio https://www.facebook.com/wudoe/ http://wudoe.com/niepamiec/ Chcesz zorganizować koncert Wudoe w swoim mieście?! Pisz na booking@wudoe.com

CZŁOWIEK WIDMO aka THE SYNTETIC aka MISZCZ PAWAROTTI start: 21:00 ​bilety​: TBA The Syntetic (zwany też Miszcz Pawarotti lub Człowiek widmo) – jednoosobowy amatorski projekt muzyczny Dariusza Pakuły ze Świętochłowic. W swoich tekstach, często chaotycznych i pełnych surrealistycznego humoru, opowiada różne historie inspirowane m.in. baśniami i fantastyką naukową. Charakterystyczną cechą wokalu Pakuły jest jego silny śląski akcent, jednak słownictwa z języka śląskiego używa sporadycznie (nudelkula, ożarty). Jako tło muzyczne The Syntetic wykorzystuje stare przeboje synth popowe, dance i techno. Swoje utwory nagrywał na kasetach magnetofonowych, które były przekazywane między znajomymi. Po pewnym czasie ktoś umieścił próbki jego twórczość w internecie, gdzie zdobyły popularność. Pakuła początkowo nie wierzył w swoją popularność, był przekonany, że znajomi drwią z niego. Przekonał się o niej dopiero, gdy zaczął publicznie występować. Na swoim koncie ma występy m.in. w: Świętochłowicach, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Bytomiu. W 2007 roku wystąpił gościnnie na płycie Gra? zespołu El Doopa w utworze Czarny niewolnik.Od 2008 roku projekt działa pod nazwą Syntetic i tworzą go Miszcz Pawarotti i DJ 5:cet

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu