Od momentu powstania t.j. od stycznia 2007 r. rozwijamy się dynamicznie, dostosowując swoją ofertę programową do potrzeb społeczności Gocławia i sąsiadujących dzielnic. Prowadzimy wszechstronną działalność kulturalną i edukacyjno – oświatową, oferując szeroki zakres zajęć dodatkowych dla osób w każdym wieku.

W Klubie nie tylko proponujemy udział w ciekawych warsztatach i różnorodnych sekcjach, organizujemy też tematyczne koncerty, spotkania z wybitnymi i interesującymi ludźmi, teatrzyki dla dzieci, imprezy plenerowe oraz wypoczynek dla dzieci w ramach miejskiej akcji „Zima w Mieście” i „Lato w Mieście”.

Współpracujemy z instytucjami i stowarzyszeniami propagującymi aktywne uczestnictwo w życiu kulturalnym stolicy i nie tylko. Zajmujemy się też wdrażaniem innowacyjnych projektów z zakresu animacji społeczno – kulturowej, współfinansowanych ze środków funduszy europejskich. Realizujemy je przy współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Szczególnie zależy nam na zaktywizowaniu młodzieży i włączeniu w nasze działania szkół znajdujących się na terenie dzielnicy.
Chcemy propagować wśród młodzieży alternatywne formy spędzania czasu wolnego i jesteśmy otwarci na nowatorskie trendy i wszystkie „szalone” pomysły.

Poniedziałek

09:00-21:00

Wtorek

09:00-21:00

Środa

09:00-21:00

Czwartek

09:00-21:00

Piątek

09:00-21:00

Sobota

-

Niedziela

-

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu