Od momentu powstania t.j. od stycznia 2007 r. rozwijamy się dynamicznie, dostosowując swoją ofertę programową do potrzeb społeczności Gocławia i sąsiadujących dzielnic. Prowadzimy wszechstronną działalność kulturalną i edukacyjno – oświatową, oferując szeroki zakres zajęć dodatkowych dla osób w każdym wieku.

W Klubie nie tylko proponujemy udział w ciekawych warsztatach i różnorodnych sekcjach, organizujemy też tematyczne koncerty, spotkania z wybitnymi i interesującymi ludźmi, teatrzyki dla dzieci, imprezy plenerowe oraz wypoczynek dla dzieci w ramach miejskiej akcji „Zima w Mieście” i „Lato w Mieście”.

Współpracujemy z instytucjami i stowarzyszeniami propagującymi aktywne uczestnictwo w życiu kulturalnym stolicy i nie tylko. Zajmujemy się też wdrażaniem innowacyjnych projektów z zakresu animacji społeczno – kulturowej, współfinansowanych ze środków funduszy europejskich. Realizujemy je przy współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Szczególnie zależy nam na zaktywizowaniu młodzieży i włączeniu w nasze działania szkół znajdujących się na terenie dzielnicy.
Chcemy propagować wśród młodzieży alternatywne formy spędzania czasu wolnego i jesteśmy otwarci na nowatorskie trendy i wszystkie „szalone” pomysły.

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

„Rhiannon Celtic Band” to istniejący od 2013 roku zespół z Wrocławia grający szeroko pojętą muzykę celtycką. Mimo tradycyjnych melodii, oraz instrumentarium (m.in. banjo, bouzouki irlandzkie, mandolina, bodhran irlandzki) nie boją się aranżować swoich utworów po swojemu, czasem dodając im szczyptę słowiańskiego charakteru. Ich występy zawsze balansowały pomiędzy melanholijnymi balladami rodem z wysp brytyjskich, oraz bardzo energetycznymi, zachęcającymi do tańca melodiami ludowymi ze szkocji i irlandii. Wszystko to prowadzone z dużą dozą humoru. W ramach corocznej trasy koncertowej z okazji dnia św. Patryka, święta narodowego Irlandii zapraszamy na wieczór przepełniony celtyckimi brzmieniami! Będzie mocno, celtycko i zielono! Anita Janukiewicz – skrzypce, wokal Agnieszka Kowalska – bodhran irlandzki, wokal Hanna Konior-Strugała – wokal Stanisław Marinczenko – bouzouki irlandzkie, akordeon, wokal Bartłomiej Ostaszewski – gitara, banjo, mandolina, wokal 19 marca, godz 19:00. WSTĘP: wolny

Poniedziałek

09:00-21:00

Wtorek

09:00-21:00

Środa

09:00-21:00

Czwartek

09:00-21:00

Piątek

09:00-21:00

Sobota

-

Niedziela

-

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu