Proxima – Klub Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowany na Ochocie przy ul. Żwirki i Wigury 99A to miejsce o długiej tradycji spotkań studentów i miłośników muzyki.

 

Klub zajął ważne miejsce na mapie tras koncertowych wielu zespołów. Na scenie Proximy grała czołówka polskich artystów muzyki rockowej (KULT, T.Love, Republica, TSA, Perfekt) wiele gwiazd światowego formatu (np. Capleton, Eagles of Death Metal, Futureheads, The Stranglers, etc.) a także młodych, dopiero wchodzących na rynek wykonawców polskich.

Proxima na stałe wpisała się w kolejne edycje z cyklu m.in. Punky Reggae Live, Warszawa Brzmi Ciężko, czy  Abracadabra Gothic Tour zespołu Closterkeller.

Klub współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, najlepszymi agencjami eventowymi i koncertowymi. Dzięki kooperacji z Instytutem Cervantesa, na scenie Proximy wystąpił Enrique Bunbury, wokalista legendarnej hiszpańskiej grupy Heroes del Silencio.

Obok koncertów bardzo często w klubie odbywają się imprezy wydziałowe, bale połowinkowe i studenckie imprezy zamknięte. Emitowane są także najważniejsze transmisje wydarzeń sportowych.

Proxima to idealne miejsce dla fanów wielu rodzajów muzyki – w bogatej ofercie koncertów i imprez każdy na pewno znajdzie coś, co go zainteresuje.

33 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Zapraszamy na imprezę w 100% poświęconą muzyce lat 80-tych! W repertuarze m.in.: ALPHAVILLE, BELINDA CARLISLE, BILLY IDOL, BON JOVI, BONNIE TYLER, DEPECHE MODE, DURAN DURAN, DIRE STRAITS, EURYTHMICS, KENNY LOGGINS, KIM WILDE, KYLIE MINOGUE, MADONNA, MICHAEL JACKSON, MODERN TALKING, QUEEN, ROXETTE, SANDRA i wiele innych. Serdecznie zapraszamy na muzyczną podróż w czasie do dekady magicznych dźwięków 🙂 Jeśli nużą Cię miałkie wytwory współczesnego rynku muzycznego, a lubisz pobawić się na klubowym parkiecie, to z pewnością impreza dla Ciebie! 23 lutego, piątek godz.21 HAPPY HOUR 21-22: piwo 5pln wstęp: 15 pln / 10 pln – lista FB Aby zapewnić sobie wejściówkę w cenie 10 pln wystarczy odznaczyć się na stronie wydarzenia, jako osoba biorąca udział. Listę zamykamy w dniu imprezy o godz.17. ** Zapraszają: PROXIMA http://www.klubproxima.com.pl HZ https://www.facebook.com/holernazuosc

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Data: 2018-02-25 (niedziela) Miasto: Warszawa Miejsce: Proxima Adres: ul. Żwirki i Wigury 99 Godziny: wejście 19:00, start 20:00 (dokładna rozpiska czasowa zostanie podana bliżej daty koncertu) Start sprzedaży biletów: 17.11.2017, 10:00 Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Tyga! Raper wystąpi 25 lutego w warszawskiej Proximie! Tyga (pseudonim rapera to skrót od Thank You God Always) to amerykański raper, który zadebiutował w 2008 roku albumem „No Introduction”. Singiel „Diamond Life” został użyty m.in. w grze „Need For Speed: Undercover”, a na YouTube figuruje obecnie z niemal 3 milionami odsłon. Artysta rozpoczął współpracę z Chrisem Brownem, a ich wspólny singiel „Deuces” dotarł na szczyt notwania Billboard w 2010 roku, a także otrzymał nominację do nagrody Grammy. Po premierze drugiego solowego albumu Tyga samodzielnie wskoczył na wysokie pozycje notowań list przebojów, uzyskując tym samym zawrotne liczby wyświetleń i odsłuchań w sieci. Przy trzecim albumie („Hotel California”) artysta zaprosił do współpracy […]

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu