Klub Riviera Remont (dawniej Klub Remont) jest jednym z najstarszych i cieszących się niesłabnącą renomą i popularnością lokali gastronomiczno – rozrywkowych w Warszawie.
Dogodne położenie w centrum stolicy, około 50 m od wyjścia z przystanku Metra Politechnika, zapewnia naszym gościom doskonałe możliwości dojazdu i powrotu nawet w późnych godzinach nocnych.
Klub dysponuje powierzchnią ponad 1000 metrów kwadratowych.

Na lokal składa się następujących pomieszczeń:
-Sala taneczna – parkiet taneczny z dużym barem,
-sala pubowa -sala karaoke
-Palarnia – niezależna wentylacja

Dzięki takiemu układowi Kub Remont umożliwia organizację zarówno kameralnych spotkań
dla kilkunastoosobowych grup, jak i dużych imprez oraz eventów firmowych na kilkaset osób.

Doświadczona kadra managerska pomoże zaplanować wszystkie szczegóły Państwa wydarzenia, a o realizację zadba zmotywowany i świetnie wyszkolony personel, co gwarantuje 100% zadowolenia z naszych usług.

Klub wyposażony jest w światowej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy (światła dyskotekowe i koncertowe), pozwalający na spełnienie wymogów technicznych i obsługę każdego rodzaju imprezy. Warto również wspomnieć o sprzęcie multimedialnym typu telewizory plazmowe o dużej przekątnej, czy też rzutnik wraz z ekranem, pozwalającym na wyświetlanie prezentacji oraz filmów według potrzeb naszych klientów.

Praktycznie codziennie odbywają się w klubie zarówno tematyczne dyskoteki, jak i wydarzenia takie jak studenckie otrzęsiny, połowinki, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy okolicznościowe organizowane przez firmy i międzynarodowe koncerny.

Zaplecze gastronomiczne klubu pozwala na zapewnienie bogatej oferty cateringowej, na którą składa się wiele pozycji przekąsek, zup, dań podawanych na ciepło i na zimno – jesteśmy w stanie zorganizować każdego rodzaju wyżywienie, jedynym ograniczeniem jest fantazja naszych klientów.

W sprawie organizacji Państwa imprezy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, prosimy o przygotowanie takich informacji jak przybliżony termin, liczba osób które będą zaproszone, Państwa wymagania odnośnie ewentualnego cateringu.

2 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Koncert Jeden Osiem L Każdy z nas słyszał taki kawałek „Jak zapomnieć” lub „Czasem tak bywa” – stare dobre rytmy dobrego Polskiego Rapu. Będzie możliwość posłuchać Jeden Osiem L już 25 maja w klubie Remont , zapraszamy starych i młodych fanów zespołu!! Pamiętacie takie kawałki jak Jak Zapomnieć !! Czasem tak bywa Lub nowe kawałki zespołu Jeden Osiem L Zanim wszystko stracę Na tej imprezie zagrają doświadczeni Dj więc będzie sporo energii Dj Patrick.B ►► Dj Revixer ►► ►►Wstęp 16+/ zgoda rodziców /selekcja młodzieży nie pełnoletniej alkoholu nie sprzedajemy . ►►Bilety do godziny 22.00 20 zł po godz 22.00 30 zł student 15 zł

„Muzyczne zaślubiny od kawalerskiego/panieńskiego po poprawiny” Dla wszystkich, którzy chcieliby w sobotę poczuć się jak na weselu, przygotowaliśmy imprezę w mega weselnym klimacie. U nas zorganizujesz imprezę kawalerską/panieńską. Atrakcji nie zabraknie. ______________________________________________________ Atrakcje: Wstęp do 22.00 FREE Happy Hour do 22.00 (piwo, wódka po 4 zł) Zespół weselny na żywo z wodzirejem! Konkursy z nagrodami! Specjalny występ tancerza dla Pań. Fotobudka 22.00-23.00 FREE Karykaturzystka uwieczni w wesoły sposób Twoją wizytę na imprezie! 21:00 – 24:00 FREE Wiejski stół w atrakcyjnych cenach -wyroby, po 03:00 POPRAWINY wiejski stół -50% Specjalne drinki! Rezerwacja na imprezy Panieńskie i kawalerskie 50zł w tym BUTELKA wódki GRATIS. Darmowa limuzyna do wynajęcia! IMPREZĘ POPROWADZĄ: Zespół weselny na żywo z wodzirejem! METRUM EVENT oraz Dj Patrick.B ______________________________________________________ Do wygrania: Kupony zniżkowe na suknię ślubną Kupony na specjalne zestawy alkoholowe Vouchery do salonów masażu THAI SUN Sieć salonów masażu tajskiego ThaiSun Kupony rabatowe na wynajęcie zespołu METRUM EVENT ______________________________________________________ Wstęp: Osoby, które klikną „wezmę udział w wydarzeniu” do 24.00 wchodzą za free! Listę zamykamy o 21.00 w dniu imprezy Befor do 22.00 wstęp free (piwo, wódka po 4 zł). Po 22.00 -10zł panie i panowie Studenci PW -free Osoby, które kupią bilet do 23:00 dostaną DARMOWY kupon na […]

Poniedziałek

18:00-05:00

Wtorek

18:00-05:00

Środa

18:00-04:00

Czwartek

18:00-04:00

Piątek

18:00-06:00

Sobota

18:00-06:00

Niedziela

18:00-04:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu