W życiu najważniejszy jest drugi człowiek. Spotykanie się z ludźmi to najpiękniejszy prezent, jaki można sobie zrobić w czasach, gdy tak modne są wirtualne kontakty, anonimowe wnętrza i bezosobowe usługi. My wierzymy w prawdziwe Przyjaźnie, długie rozmowy przy herbacie, pogaduchy o wszystkim i o niczym. Tworzymy miejsce otwarte, PONAD WSZELKIMI PODZIAŁAMI, w którym nikt nikogo nie ocenia.

Kiedyś bohema oznaczała wspólnotę artystów – nieco szaloną, odważną, zdecydowaną na wszystko. Twórcza radość wypełniała rozmowy i kielichy, przelewając się do wierszy i na płótna. Nasza bohema jest równie radosna, bo przecież piękno, jakie proponujemy, to powód do niejednego uśmiechu. Piękno siebie i drugiego człowieka, piękno tworzenia i zachwytu, piękno wszechogarniającej ciekawości świata.
Z naszego znaku mruga pawie oko, magicznie kolorowe i piękne jak świat, który nas otacza. Wystarczy to tylko dostrzec. My dostrzegamy i chcemy się tym z Tobą podzielić. Dasz się zaprosić do naszego świata?

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Rado Barłowski. Śpiewający poeta. Sentymentalny miłośnik Karpat i karpackiego Pogórza. Syn i wnuk Przewodnika Beskidzkiego. Z wykształcenia kulturoznawca o specjalności Kultura Krajów Karpackich. Jego piosenki najlepiej brzmią w górach, przy ogniu, herbacie w blaszanym kubku i bez prądu. Kiedy występuje w Mieście, śpiewa o tęsknocie, która ” kroplą deszczu tatuuje w mojej duszy obraz mokrych gór”. Jak zawsze w LA BOHEME nie ma biletów, jest wrzuta do cylindra, w 100 % dla ARTYSTY. Zapraszamy z gotówką. Bądźcie Mecenasami Sztuki !!!

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu