W życiu najważniejszy jest drugi człowiek. Spotykanie się z ludźmi to najpiękniejszy prezent, jaki można sobie zrobić w czasach, gdy tak modne są wirtualne kontakty, anonimowe wnętrza i bezosobowe usługi. My wierzymy w prawdziwe Przyjaźnie, długie rozmowy przy herbacie, pogaduchy o wszystkim i o niczym. Tworzymy miejsce otwarte, PONAD WSZELKIMI PODZIAŁAMI, w którym nikt nikogo nie ocenia.

Kiedyś bohema oznaczała wspólnotę artystów – nieco szaloną, odważną, zdecydowaną na wszystko. Twórcza radość wypełniała rozmowy i kielichy, przelewając się do wierszy i na płótna. Nasza bohema jest równie radosna, bo przecież piękno, jakie proponujemy, to powód do niejednego uśmiechu. Piękno siebie i drugiego człowieka, piękno tworzenia i zachwytu, piękno wszechogarniającej ciekawości świata.
Z naszego znaku mruga pawie oko, magicznie kolorowe i piękne jak świat, który nas otacza. Wystarczy to tylko dostrzec. My dostrzegamy i chcemy się tym z Tobą podzielić. Dasz się zaprosić do naszego świata?

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

15 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Wracamy z naszą pierwotną konwencją „Wieczorów piosenek mniej znanych”. Koncerty będą odbywaćsię cyklicznie (w ostatnie czwartki miesiąca) w zaprzyjaźnionym La Boheme. W najbliższy czwartek naszym gościem będzie Marcin Urzędowski, perkusjonalista, stylista, podróżnik, niedefiniowalny człowiek wielu talentów. Muzycznie będzie dodawał rytm do naszych dźwięków, nie muzycznie… A o tym już musicie się sami przekonać 🙂

Zapraszamy na koncert duetu Szczerbicka x Wylęga oraz Jerual Meloise w La Boheme !!! Jerual Meloise (JM) – to autorski projekt muzyczny Jarosława „Jerry’ego” Chojnackiego – wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów. Jesienią 2017 w sieci pojawiła się debiutancka videoEPka o tytule „41” zawierająca 5 premierowych piosenek nagranych „na żywo” we wrocławskim studiu UniqSound. Na koncercie można spodziewać się materiału ze wspomnianej viedoEP a także wielu innych piosenek artysty przeplatanych niekiedy coverami. YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCVUCirt9APqYcewAaTQtgfg Facebook: https://www.facebook.com/jerualmeloise

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu