La Playa – na stałe wpisała się w klimat ciepłej Warszawy. Miejsce magiczne w centrum dużego europejskiego miasta z dojściem do nadwiślańskiej plaży oraz prywatnym klubem. W ciągu dnia miejsce wypoczynku i relaksu. Można odpocząć na przygotowanym, wygodnym leżaku w promieniach słońca i posmakować świetnej kuchni w restauracji tuż przy plaży. W każdej chwili można zaspokoić pragnienie wymyślnym drinkiem.
Dla tych, którzy lubią ruch przygotowane jest boisko do piłki plażowej, siatkówki, badmintona oraz miejsce do gry w bule czy frisbee. Wszystkie atrakcje są za darmo dla naszych Gości.
Dodatkowo La Playa organizuje zajęcia grupowe jak nauka tańca.
Można skorzystać również z atrakcji wodnych i przepłynąć się po rzece np. gondolą.
Dla wymagających Gości, którzy nawet tutaj nie potrafią odciąć się od wirtualnego świata La Playa oferuje darmowy internet.

La Playa wieczorami organizuje imprezy, które często są tematyczne i zachwycają klimatem i kolorytem. Świetna muzyka, łatwy dostęp do barów, profesjonalna obsługa – to wszystko buduje niesamowitą atmosferę i kusi wspaniałych Gości do odwiedzania tego miejsca. Bardzo łatwo zostać stałym Gościem La Playa. To miejsce zachwyca.

Magiczna, ciepła La Playa. Wieczorami klubowa i pociągająca.
Wasza La Playa.

4 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Długo trzymałam to w tajemnicy, ale najwyższy czas, aby ta wspaniała wiadomość ujrzała światło dzienne! Tegoroczna, jubileuszowa, 5 edycja zawodów SLAVIC DANCEHALL QUEEN to prawdziwy OGIEŃ! Dlaczego? Ponieważ połączyłam siły ze wspaniałą tancerką, promotorką dancehall queen style oraz ikoną wśród dancehallowej spłeczności – Dhq Alevanille. Dzięki naszej współpracy prezentujemy Wam zawody „SLAVIC DANCEHALL QUEEN 2018 meets QUEENS ON TOP POLAND”! Pierwsze zawody w historii, podczas których można będzie zdobyć DWA tytuły, DWA razy więcej nagród i DWA razy więcej możliwości dalszego rozwoju!!! Czy będziemy miały dwie królowe jednego wieczoru? A może oba tytuły zgarnie jedna tancerka? Podczas tej imprezy wszystko może się zdarzyć! Na bieżąco będę serwowała Wam szczegóły na temat tej imprezy, a tymczasem zapiszcie datę i miejsce – 26 maja, klub La Playa – bo nie może Was zabraknąć na tym historycznym wydarzeniu!! More info soon!!!

Poniedziałek

-

Wtorek

16:00-22:00

Środa

16:00-22:00

Czwartek

16:00-22:00

Piątek

16:00-04:00

Sobota

12:00-05:00

Niedziela

12:00-01:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu