La Playa – na stałe wpisała się w klimat ciepłej Warszawy. Miejsce magiczne w centrum dużego europejskiego miasta z dojściem do nadwiślańskiej plaży oraz prywatnym klubem. W ciągu dnia miejsce wypoczynku i relaksu. Można odpocząć na przygotowanym, wygodnym leżaku w promieniach słońca i posmakować świetnej kuchni w restauracji tuż przy plaży. W każdej chwili można zaspokoić pragnienie wymyślnym drinkiem.
Dla tych, którzy lubią ruch przygotowane jest boisko do piłki plażowej, siatkówki, badmintona oraz miejsce do gry w bule czy frisbee. Wszystkie atrakcje są za darmo dla naszych Gości.
Dodatkowo La Playa organizuje zajęcia grupowe jak nauka tańca.
Można skorzystać również z atrakcji wodnych i przepłynąć się po rzece np. gondolą.
Dla wymagających Gości, którzy nawet tutaj nie potrafią odciąć się od wirtualnego świata La Playa oferuje darmowy internet.

La Playa wieczorami organizuje imprezy, które często są tematyczne i zachwycają klimatem i kolorytem. Świetna muzyka, łatwy dostęp do barów, profesjonalna obsługa – to wszystko buduje niesamowitą atmosferę i kusi wspaniałych Gości do odwiedzania tego miejsca. Bardzo łatwo zostać stałym Gościem La Playa. To miejsce zachwyca.

Magiczna, ciepła La Playa. Wieczorami klubowa i pociągająca.
Wasza La Playa.

Poniedziałek

-

Wtorek

16:00-22:00

Środa

16:00-22:00

Czwartek

16:00-22:00

Piątek

16:00-04:00

Sobota

12:00-05:00

Niedziela

12:00-01:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu