Warszawski LUCID CLUB   (Al. Jerozolimskie 179 C.H.Blue City poziom +4) zasługuje na uwagę jako wyjątkowe miejsce eventowe Stolicy.  Klub jako jeden z nielicznych daje możliwość organizacji imprez zamkniętych także w piątki i soboty.

LUCID CLUB to ponad 1200 m2 powierzchni, urządzonej w pop-artowym stylu, pasującym do organizacji imprez o różnym charakterze.

Oryginalny, ciekawy wystrój, dwa niezależne poziomy Lucid Club +4 oraz Lucid Club +5, mnogość multimediów (10 ekranów  plazmowych, 15 telewizorów, dwa kilkunasto metrowe telebimy), profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy to tylko niektóre z naszych atutów, gwarantujące udany event.

LUCID CLUB to także wyśmienite cateringi organizowane zarówno w klubie jak i w dowolnym miejscu w Warszawie i okolicach.

Bezpośrednie sąsiedztwo z największym w Warszawie parkiem zabaw dla dzieci – Inca Play (www.incaplay.pl) daje natomiast możliwość zorganizowania spotkań rodzinnych oraz firmowych  z udziałem dzieci. Tylko nasz Klub daje możliwość jednoczesnej zabawy dzieci i dorosłych, co z pewnością zostanie docenione przez zaproszonych przez Państwa gości, szczególnie podczas imprez firmowych.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu