NA LATO DAY & NIGHT
Za dnia restauracja położona w sercu warszawskiego Powiśla zachęca przestronnym, przemyślanym wnętrzem i niezobowiązującą atmosferą. Znajdziecie tu przysmaki kuchni śródziemnomorskiej z wyraźnymi wpływami europejskich trendów.
Po zmroku restauracja zamienia się w tętniący życiem cocktail bar oferujący pełną gamę koktajli bazujących na wyselekcjonowanych trunkach. Pod koniec tygodnia do wczesnych godzin porannych wnętrza lokalu wypełnia muzyka warszawskiej śmietanki DJ-skiej. Stęsknieni letniego lenistwa Goście mogą wyciągnąć się na leżakach przed klubem, a fani tanecznych szaleństw porysować parkiet w środku.

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Już 23 lutego wraz z Tanqueray no. Ten zapraszamy Was na wystawę o miejskim stylu życia. Wernisaż poświęcony jest plebiscytowi portalu Nowa Warszawa na najlepsze zdjęcie dnia stolicy. Codziennie spośród postów oznaczonych #nowawarszawa na Instagramie, wybierane i publikowane jest jedno zdjęcie. Zdjęcie które otrzyma najwięcej polubień w danym miesiącu zyskuje tytuł zdjęcia miesiąca i to właśnie one zostaną zaprezentowane w Na Lato. Nowa Warszawa to unikalny warszawski portal gdzie znajdziecie informacje głównie o nieruchomościach i przestrzeni miejskiej. Na stronie widzimy miasto jakim jest i jak powinno się zmieniać, by żyło się w nim lepiej. Flagowym wydarzeniem organizowanym przez portal Nowa Warszawa jest wyjątkowa na skalę światową Noc Wieżowców. Podczas dwóch edycji, prawie 5 tysięcy osób miało okazję podziwiać Warszawę z najwyższych pięter stołecznych drapaczy chmur. Tego wieczoru celebracji sztuki towarzyszyć będą koktajle przygotowane na bazie najlepszego ginu na świecie Tanqueray no. Ten, tonicu i świeżych owoców! Na parkiecie hipnotyzować nas będzie Seb Skalski – rewelacyjny DJ, producent i remikser. Nagrywał utwory dla legendarnych i kultowych wytwórni klubowych w UK, USA, Australi czy Dubaju. Współpracował również z najgorętszymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej. Zapowiada się wyjątkowy i niepowtarzalny wieczór, dlatego nie może Was zabraknąć! DJ: Seb Skalski START: 21.00 TAX : FREE […]

Poniedziałek

08:30-01:00

Wtorek

08:30-01:00

Środa

08:30-01:00

Czwartek

08:30-01:00

Piątek

08:30-04:00

Sobota

10:00-04:00

Niedziela

10:00-01:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu