NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez*, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych. W ciągu dnia idealne do pracy, wieczorami zamienia się w tętniący pozytywną energią bar. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

*wstęp na imprezy od 21. roku życia

3 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

[PL] Po raz pierwszy w Warszawie na jednej scenie zagra dwóch ojców gatunku Hardcore: Neophyte i Leviathan. Za deckami staną też włoski producent Danytribe znany z duetu The Twin Artcore oraz JuhaU z Finlandii, który zdobył serca warszawskiej publiki podczas ostatniej wizyty w listopadzie. Neophyte to jeden z artystów mających największy wpływ na scenę Hardcore. Pochodzący z Holandii DJ zaczął produkować w 1993 i przez lata swojej działalności stworzył potężny arsenał Hardcore’owej amunicji rozrywającej największe tłumy. Od dwóch dekad jest w ścisłej światowej czołówce gatunku, zagrał na niezliczonej ilości festiwali i imprez na całym świecie, wypuścił wiele albumów i składanek. Oprócz pracy za deckami i w studiu, Jeroen Streunding jest również pomysłodawcą wielu przedsięwzięć, w których udział biorą zarówno doświadczeni, jak i początkujący artyści, co umożliwia im nie tylko rozwijanie swoich umiejętności, ale przede wszystkim tworzenie nowej muzyki dla fanów gatunku. Neophyte nie zwalnia tempa nawet na chwilę, a cały swój czas poświęca angażując się w działania rozwijające scenę Hardcore. Leviathan urodził się i wychował w Amsterdamie, pierwsze kroki jako producent stawiał w 1985 roku, zaczynając od Hip-Hopu i Acid Techno, ale jego obsesją stał się mroczny Hardcore odkryty na nielegalnych imprezach w opuszczonych fabrykach. Zaczął od oldchoolowych syntezatorów, które […]

Australijski singer-songwriter, multiinstrumentalista i aktywista praw człowieka – Xavier Rudd – przyjedzie do Warszawy promować swój nadchodzący album Storm Boy. Koncert odbędzie się 2.10. w warszawskiem Niebie. Bilety w cenie 89 zł dostępne będą od 28.2. przez Fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl i w Empikach. BILETY/TICKETS: TBA Australian singer-songwriter, multi-instrumentalist and human rights activist Xavier Rudd is coming to Warsaw with his upcoming album Storm Boy. He will perform live on October 2nd at Niebo. Tickets for 89 pen will be available on February 28th via fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl and Empik stores.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu