NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez*, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych. W ciągu dnia idealne do pracy, wieczorami zamienia się w tętniący pozytywną energią bar. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

*wstęp na imprezy od 21. roku życia

25 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Witaj w domu! Nasz gospodarz – I Say Mikey, pokaże Ci co, gdzie i jak. Daj pochłonąć się house’owym brzmieniom naszego parkietu albo oddaj absolutnej barowej konsumpcji. Poczuj się jak u siebie! Scena Niebo: ⚡ I Say Mikey (AM Radio) ⚡ Zeppy Zep ⚡ Miko Czajkowski ⚡ Kuvau Piekło nad Niebem: ⚡ Karol (Paula i Karol) ⚡ Eklektik Selektah (KokaFellaz) Wstęp: 👉 20 zł 👉 lista FB bezpłatnie do 23:30 (należy kliknąć „wezmę udział”) 👉 od 20. roku życia Patroni: Example.pl Warsawholic Going.

Szóstka legendarnych przyjaciół przejmuje niebiańską scenę i prosto z oszronionej Warszawy przenosi nas do najntisowego Nowego Jorku. Kilka godzin na parkiecie z najbardziej tanecznymi numerami w najlepszym towarzystwie. W rolach głównych występują 👉 Rachel, Monica, Phoebe – Princess Rap 👉 Ross, Chandler – Sound Rebellion 👉 Joey – Vinylstealer ⚡ Start: 22:30 ⚡ TAX: Lista fb free do 23:30 / Pozostali 20 PLN ⚡ od 20. roku życia — Patroni: Warsawholic Example.pl Going.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu