NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez*, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych. W ciągu dnia idealne do pracy, wieczorami zamienia się w tętniący pozytywną energią bar. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

*wstęp na imprezy od 21. roku życia

5 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Roo Panes – jeden z najbardziej poetyckich i poruszających brytyjskich songwiterów przyjedzie do Polski. Autor hitów „Lullaby Love”, „Tiger Striped Sky”, czy „Open Road” wystąpi 24 listopada w warszawskim Niebie. Bilety trafią do sprzedaży 13 marca i będą dostępne na www.fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl, empikbilety.pl, a także we wszystkich Empikach. BILETY | TICKETS: Koncert wyprzedany Roo Panes, one of the most poetic songwriters in the UK, is coming to Poland to bring his new record „Quiet Man” and biggest hits. Author of „Lullaby Love”, „Tiger Striped Sky”, or „Open Road” will perform on November 24th at Niebo in Warsaw. Tickets will be available starting from March 13th via www.fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl, empikbilety.pl and all Empik stores.

KONCERT WYPRZEDANY Oznacza, to że nie będzie możliwości zakupu biletów także w dniu koncertu. 19:00 otwarcie bram 20:00 Chasms 21:00 Boy Harsher Szanowni Państwo, kupując bilety od osób trzecich, umieszczających oferty odsprzedaży na różnych portalach, a także na tym wydarzeniu, możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek lub utratę pieniędzy poprzez wyłudzenia. Jedynym sposobem dokonania sprawdzonych zakupów jest nabycie biletów w autoryzowanych punktach sprzedaży wskazanych m.in. na tej stronie. Distorted Festival 2019 prezentuje: Boy Harsher Chasms (support) Boy Harsher pojawi się po raz pierwszy w Warszawie, na jedynym koncercie w Polsce, by promować swoje drugie wydawnictwo albumowe „Careful”. Duet, który tworzą Jae Matthews i Augustus Miller, jest obecnie jednym z najpopularniejszych przedstawicieli nurtu minimal synth, choć sami swoją muzykę opisują po prostu jako „mroczną elektronikę”. „Careful” ukazało się w lutym 2019 a zespół ruszył w prawie w całości wyprzedaną trasę po Europie i Ameryce Północnej, zapełniając m.in. takie sale jak berliński Berghain. 30 listopada zespół odwiedzi po raz pierwszy Warszawę w ramach Distorted Club, kultowego cyklu organizowanego przez Distorted Animals booking. Boy Harsher powstał w 2013 roku, w Northampton, Massachusetts w USA i najpierw był znany pod nazwą Teen Dreamz. W 2014 roku ukazała się […]

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu