NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez*, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych. W ciągu dnia idealne do pracy, wieczorami zamienia się w tętniący pozytywną energią bar. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

*wstęp na imprezy od 21. roku życia

7 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Po długiej nieobecności TR/ST powróci do Polski by zagrać koncert w ramach promocji najnowszego, dwuczęściowego albumu The Destroyer. TR/ST to muzyczny projekt Roberta Alfonsa, który powstał we współpracy z Mayą Postepski z zespołu Austra. TR/ST ma na koncie trzy płyty studyjne, na których znalazły się takie hity jak „Sulk”, „Capitol” i ostatni „Iris”. Bilety w cenie 69 zł będą dostępne od 28.02 na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach. 🎟️ BILETY | TICKETS: 🎟️ fource.pl: http://bit.ly/3ce3Ks1 GoOut.pl: http://bit.ly/2T7zmrV Eventim.pl: http://bit.ly/398meIC Ticketmaster.pl: http://bit.ly/380AMIU Biletomat.pl: http://bit.ly/2wULaVL Going: http://bit.ly/2VsLC7J Empiki 📒 FAQ: http://bit.ly/FourceFAQ 📒 REGULAMIN: http://bit.ly/FourceRegulamin2020 📒 ZGODA RODZICÓW: http://bit.ly/FourceZgoda After a long absence, TR/ST will return to Poland to play a show promoting his latest, two-part album The Destroyer. TR/ST is a musical project by Robert Alfons, which was created in cooperation with Maya Postepski from the band Austra. TR/ST has released three studio albums, which resulted in such hits as „Sulk”, „Capitol” and the latest „Iris”. Tickets at the price of PLN 69 will be available from 28.02 via fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl and all Empik stores.

Distorted Agency prezentuje: Still Corners (UK) Duet Grega Hughesa i Tessy Murray wystąpi po raz pierwszy w Warszawie w związku z trasą promującą piątą płytę długogrającą zespołu, której premiera została wyznaczona na 8 maja. BILETY: https://www.biletomat.pl/koncerty/still-corners-warszawa-8936/ (on-line i kolekcjonerskie) https://going.pl/still-corners https://goout.net/pl/bilety/still-corners/vfxf/ oraz stacjonarnie w salonach Empik. Still Corners powstało jako owoc przypadkowego spotkania na dworcu w Londynie Amerykanina Grega Hughesa i Brytyjki Tessy Murray w 2009 roku. Pierwsze single ukazały się rok później i cieszyły się takim powodzeniem, że 2011 zespół wydał debiutancki longplay „Creatures of an Hour“ w barwach Sub Pop. W 2013 ukazało się „Strange Pleasures“ zawierające hit „The Trip“. Kolejny album „Dead Blue“ (2016) nagrany został po wyprowadzce Grega i Tessy z Londynu nad angielskie morze i ukazał się w założonej przez zespół Wrecking Light Records. Dwa lata później światło dzienne ujrzała płyta „Slow Air“, z której pochodzi ostatni przebój zespołu „Blue Lagoon“. Premiera najnowszego dzieła duetu została zaplanowana na 8 maja 2020. Nieoczywiste połączenie dream-popu, americany, fascynacji Beach Boysami, Roxy Music, Vangelisem, Ennio Morricone czy synth-popem zyskało sobie fanów na całym świecie. Porównania do takich współczesnych artystów jak Lana Del Ray, Cigarettes After Sex, Khruangbin czy Beach House nie do końca wyczerpują opis fenomenu jakim jest […]

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu