Potok mieści się na … Potockiej, na – jak to śpiewał Muniek – zielonym Żoliborzu. Taki pubik z 120 miejscami siedzącymi, salą koncertowa na 200 osób z backstage, szamą i zimnym piwem.

Koncerty, wystawy, warsztaty

Chcesz zorganizować koncert, urodziny, wystawę, warsztaty, kurs tańca albo po prostu wpaść na piwo? Zapraszamy!

Organizuj koncert, imprezy, urodziny, grupy

11 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Serdecznie zapraszamy na koncert dwóch wyjątkowych składów grających z porządnym kopnięciem. 26 marca (Piątunio) w Klubie Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka zagrają: Jolokia (alternative stoner rock) (20:30) FB – www.facebook.com/page.Jolokia/ Junk Hustler (rock / metal / grunge) (21:30) FB – www.facebook.com/junkhustlerofficial bilety: 10 PLN startujemy godz: 20:30 (otwarcie bram o 18:00) Serdecznie zapraszamy na porządną dawkę rocka, grunge’u i stoner’a.

Gorąco zapraszamy na nasz koncert, gdzie będzie można usłyszeć nasze nowe utwory z nadchodzącej płyty, której wydanie już oficjalnie zapowiadamy. Do zobaczenia w sobotę, 27 kwietnia 2019 r. w warszawskim klubie Potok 🙂 Supportować nas bedzie grupa BLOODY MESS. Miesięcznik „Teraz Rock” napisał: „Twórczość Normalsów intryguje – muzycznie osadzona w grunge’u, tekstowo dość poetycka, z konceptualnym zarysem poszczególnych albumów”. Debiut płytowy Normalsów – album „Soliloquium” wydany w 2005 roku oraz wydana rok później płyta „Dekalog czyli Piekło Muzykantów” okazały się sukcesem artystycznym. W roku 2007 Ministerstwo Edukacji i kuratorzy oświaty nagradzili płytą Normalsów najlepszych maturzystów w kraju. Bogaty dorobek twórczy Normalsów stał się inspiracją dla ludzi teatru. Fabularne, obrazowe utwory zespołu uruchomiły reżyserską wyobraźnię. Owocem tego była współpraca Normalsów z Teatrem Muzycznym w Łodzi, który zaprosił ich do realizacji niespotykanego na skalę krajową projektu. Miscenium rockowe „Łajza” (prapremiera w stycznuy 2013 roku) to ich najnowsze dzieło. Oparte na tekstach i muzyce grupy widowisko muzyczno-taneczne wyreżyserowane zostało przez Artura Żymełkę. Spektakl „Łajza” zagrany został dotychczas 25 razy w wielu miastach w Polsce; nie schodzi z afisza Teatru Muzycznego w Łodzi, w którym grany jest każdorazowo dla pełnej sali. Działalność Normalsów nie ogranicza się do koncertowania i nagrywania albumów (ostatni to „Pokój […]

Poniedziałek

zamknięte

Wtorek

zamknięte

Środa

zamknięte

Czwartek

zamknięte

Piątek

18-05

Sobota

18-05

Niedziela

18-05

zamknięte

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu