Od ponad dwudziestu lat podbija serca gości kulinarną prostotą i całorocznym grillowaniem. Położony w samym sercu Pola Mokotowskiego, zasłynął również kulturalnymi wydarzeniami i sportowymi emocjami. Pub Lolek gości i bawi kolejne pokolenia.

Zielone Pole Mokotowskie tętni życiem

Grupy znajomych i rodziny spędzają tu czas wolny na spacerach, sportowych aktywnościach oraz odpoczynku. Pub Lolek idealnie wpisał się w otoczenie swoim niezobowiązujący klimatem i przytulnym wnętrzem, w którym królują kominek, drewno i kamienie piaskowca.
Przez cały rok dominują dania z grilla węglowego ale przygotowywane są również domowe zestawy lunchowe oraz autorskie dania szefa kuchni. Latem, kiedy można w pełni cieszyć się rozległą przestrzenią na świeżym powietrzu, na talerzach pojawiają się wędzone i smażone ryby oraz wakacyjne przysmaki – naleśniki i gofry. Ale Lolek to nie tylko lokal, ale przede wszystkim ludzie, którzy niezależnie od pory roku ciepło witają odwiedzających – także tych czworonożnych.
Od otwarcia w 1996 roku w Lolku odbyło się ponad sześć tysięcy koncertów.

Na scenie pojawili się tacy artyści jak

Renata Przemyk, Raz Dwa Trzy, Oddział Zamknięty, IRA, Małgorzata Ostrowska, Maciej Maleńczuk, Tilt, Maanam, Lech Janerka czy Mela Koteluk – młoda piosenkarka stawiała tu swoje pierwsze muzyczne kroki.
W Pubie niemal co dzień rozbrzmiewa muzyka na żywo, można też dać się porwać sportowym emocjom – wyświetlane są transmisje najważniejszych krajowych i światowych wydarzeń. Swoim drużynom kibicowali tu Kazimierz Górski, Jerzy Engel, Leo Beenhakker. Fani piłki nożnej przeżyli z Lolkiem wiele Mundiali, Mistrzostw Europy i finałów Ligi Mistrzów.
Lolek pamięta także o najmłodszych – w każdy weekend czekają na nich animatorzy, plac zabaw oraz specjalne menu skomponowane pod ich gusta. Zorganizowano tu już ponad dwa tysiące imprez dla dzieci – z Lolkiem wychowują się i bawią kolejne pokolenia.

– Lolek stał się nieodłączną częścią Pola Mokotowskiego, na stałe wpisał się w jego krajobraz.

10 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

KINO LETNIE LOLKA: Oscarowe Środy! Do wspólnego leżakowania zapraszamy od 20:00, START seansu tuż PO ZMROKU! Lemoniada, popcorn, leżaki i dobre filmy to przepis na relaks w środku miasta 🙂 Wstęp na plener kinowy jest bezpłatny, tak jak miejsca na leżakach. Na wielkim ekranie zobaczycie prawdziwe hity kina europejskiego i hollywoodzkiego. Seanse rozpoczynać się będą po zmroku na polanie obok Pubu Lolek, w każdą środę aż do końca lata. Cykl „Kino Letnie Lolka – Oscarowe środy” to idealny plan na randki i spotkania z przyjaciółmi. Ciepłe letnie wieczory w kinowym plenerze długo nie dadzą o sobie zapomnieć! REPERTUAR: 19.06 Bohemian Rhapsody 26.06 Kształt wody 03.07 Nietykalni 10.07 Aviator 17.07 Czarny Łabędź 24.07 Interstellar 31.07 Boska Florence 07.08 Green Book 14.08 Buntownik z wyboru 21.08 Czwarta władza 28.07 Avatar Wszystkie filmy odtwarzane są z oryginalnym dźwiękiem i polskimi napisami. Zapraszamy! 🙂 Pub Lolek ul. Rokitnicka 20 02-131 Warszawa Patroni medialni: Warszawa za darmo – waw4free Rock Radio Warszawa naszemiasto.pl Interia Mówią Na Mieście ochota_na_wolny_czas Wyświetl Film Fundacja Rozwoju Kinematografii Warszawa.pl Pub Lolek, jako organizator, zastrzega sobie prawo do odwołania seansu bez podania przyczyny. Pub Lolek utrwala i rozpowszechnia przebieg imprez i wydarzeń kulturalnych w formie audiowizualnej (na potrzeby transmisji na żywo, […]

Pub Lolek to nie tylko wyśmienite jedzenie i luźna atmosfera, ale przede wszystkim muzyka na żywo! Zapraszamy na akustyczne koncerty zespołów coverowych. 23.05 – Rock 3 30.05 – Life Club Band Acoustic 6.06 – Art. Armada 13.06 – Tomek Eden Solo 20.06 – Mike Gowin & Jakub Wybraniec 27.06 – True Colors Acoustic ________________________ Pub Lolek is not only about delicious food and casual atmosphere, it’s also about live music! We invite you for acoustic concerts of cover bands. Patronat medialny: Wiara Rocka, Warszawa za darmo – waw4free Pub Lolek utrwala i rozpowszechnia przebieg imprez i wydarzeń kulturalnych w formie audiowizualnej (na potrzeby transmisji na żywo, relacji bądź spotu), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez lokalu, a także dla celów promocji lub reklamy samego lokalu. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Gość wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu