Od ponad dwudziestu lat podbija serca gości kulinarną prostotą i całorocznym grillowaniem. Położony w samym sercu Pola Mokotowskiego, zasłynął również kulturalnymi wydarzeniami i sportowymi emocjami. Pub Lolek gości i bawi kolejne pokolenia.

Zielone Pole Mokotowskie tętni życiem

Grupy znajomych i rodziny spędzają tu czas wolny na spacerach, sportowych aktywnościach oraz odpoczynku. Pub Lolek idealnie wpisał się w otoczenie swoim niezobowiązujący klimatem i przytulnym wnętrzem, w którym królują kominek, drewno i kamienie piaskowca.
Przez cały rok dominują dania z grilla węglowego ale przygotowywane są również domowe zestawy lunchowe oraz autorskie dania szefa kuchni. Latem, kiedy można w pełni cieszyć się rozległą przestrzenią na świeżym powietrzu, na talerzach pojawiają się wędzone i smażone ryby oraz wakacyjne przysmaki – naleśniki i gofry. Ale Lolek to nie tylko lokal, ale przede wszystkim ludzie, którzy niezależnie od pory roku ciepło witają odwiedzających – także tych czworonożnych.
Od otwarcia w 1996 roku w Lolku odbyło się ponad sześć tysięcy koncertów.

Na scenie pojawili się tacy artyści jak

Renata Przemyk, Raz Dwa Trzy, Oddział Zamknięty, IRA, Małgorzata Ostrowska, Maciej Maleńczuk, Tilt, Maanam, Lech Janerka czy Mela Koteluk – młoda piosenkarka stawiała tu swoje pierwsze muzyczne kroki.
W Pubie niemal co dzień rozbrzmiewa muzyka na żywo, można też dać się porwać sportowym emocjom – wyświetlane są transmisje najważniejszych krajowych i światowych wydarzeń. Swoim drużynom kibicowali tu Kazimierz Górski, Jerzy Engel, Leo Beenhakker. Fani piłki nożnej przeżyli z Lolkiem wiele Mundiali, Mistrzostw Europy i finałów Ligi Mistrzów.
Lolek pamięta także o najmłodszych – w każdy weekend czekają na nich animatorzy, plac zabaw oraz specjalne menu skomponowane pod ich gusta. Zorganizowano tu już ponad dwa tysiące imprez dla dzieci – z Lolkiem wychowują się i bawią kolejne pokolenia.

– Lolek stał się nieodłączną częścią Pola Mokotowskiego, na stałe wpisał się w jego krajobraz.

7 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Pub Lolek to nie tylko wyśmienite jedzenie i luźna atmosfera, ale przede wszystkim muzyka na żywo! Zapraszamy na akustyczne koncerty zespołów coverowych. 28.03 – Blue Trio 4.04 – True Colors Acoustic 11.04 – Patryk Skoczyński Trio 18.04 – Art. Armada 25.04 – Blue Trio ________________________ Pub Lolek is not only about delicious food and casual atmosphere, it’s also about live music! We invite you for acoustic concerts of cover bands. Patronat medialny: Wiara Rocka, Warszawa za darmo – waw4free Pub Lolek utrwala i rozpowszechnia przebieg imprez i wydarzeń kulturalnych w formie audiowizualnej (na potrzeby transmisji na żywo, relacji bądź spotu), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez lokalu, a także dla celów promocji lub reklamy samego lokalu. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Gość wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

Zimowe weekendy nie muszą być nudne –Lolek Hula to ogromna dawka pozytywnej energii i idealny pretekst do wyjścia z domu! Imprezy w Lolku to muzyka na żywo, wyśmienite jedzenie, a przede wszystkim rozhulany parkiet. Hulaj z Lolkiem na Polu Mokotowskim! Lolek Hula w każdy weekend. #HULALOLEK Zagra dla Was: 29.03 – Milky Way + DJ Lightman 5.04 – Life Club Band + DJ Claudiush 12.04 – Boogie Night + DJ Prince Vitold 19.04 – bez koncertu 26.04 – True Colors + DJ Mess Widzimy się w Lolku! ________________ Winter is a perfect time for great parties with a company of friends and acquaintances, just like Lolek Hula is an extreme doze of positive energy and a perfect reason to go out! Party at Lolek is live music, delicious food and most importantly heating dancefloor. Go crazy with Lolek on Pole Mokotowskie! Lolek Hula each weekend! #HULALOLEK Patronat medialny: Wiara Rocka, Warszawa za darmo – waw4free (http://4free.waw.pl) Pub Lolek utrwala i rozpowszechnia przebieg imprez i wydarzeń kulturalnych w formie audiowizualnej (na potrzeby transmisji na żywo, relacji bądź spotu), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez lokalu, a […]

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu