Siedziba Teatru Powszechnego znajduje się na warszawskiej Pradze-Południe, przy ul. Zamoyskiego 20. W 2014 roku dyrektorem został Paweł Łysak, a jego zastępcą ds. programowych Paweł Sztarbowski. Zgodnie z ideą „teatru, który się wtrąca”, chcemy być miejscem dostępnym dla każdego widza gotowego na kulturalny ferment.

Zapraszamy na spektakle czołówki polskich reżyserów, a także warsztaty, rozmowy z twórcami, seminaria, koncerty, debaty oraz spotkania w naszej kawiarni – Stole Powszechnym!

Historia Teatru: http://www.powszechny.com/historia/1944-1963-pierwsze-lata.html

 

6 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Spotykamy się, żeby pisać i gadać o tym, co napisaliśmy. Piszemy o tym, co nas śmieszy, smuci, wkurza. O tym, co się dzieje wokół. Piszemy o naszych pragnieniach, lękach, żądaniach, fantazjach. Piszemy pojedyńczo, w duetach, tercetach i grupach. Za każdym razem próbujemy sił w nowej formie. Często tworzymy teksty na podstawie pomysłów innych uczestników. Na spotkania można przychodzić ciągle, można przyjść tylko raz, można dołączyć później. Widzimy się co wtorek o godzinie 19 w Stole Powszechnym! Prowadzący: Tomasz Gromadka

Zapraszamy na kolejne środowe spotkanie z filozofią. Tym razem naszym gościem będzie prof. Stanisław Obirek, teolog i antropolog kultury, były jezuita, a porozmawiamy o ciemnej stronie katolicyzmu.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu