Teatr Rampa na Targówku jest unikatowym miejsce na teatralnej mapie Warszawy. Wieloletnia tradycja teatru muzycznego miesza się tu z nowoczesnością w formie i treści a najnowszą rzeczywistość artystyczną kreuje nowa fala utalentowanych twórców.

Teatr Rampa to trzy różnorodne sceny, na których zobaczysz zarówno klasykę literatury polskiej i zagranicznej jak również autorskie, często nowatorskie i zaskakujące spektakle.

Scena Duża zaprasza na nową interpretację „Mistrza i Małgorzaty”, komedię muzyczną „Nie uchodzi nie uchodzi czyli Damy i Huzary” Aleksandra Fredry, musical „Jeździec burzy”- czyli cenioną od lat muzyczno-teatralną opowieść o życiu Jima Morrisona, muzyczno-taneczny spektakl Tango Piazzolla oraz show przebojów musicalowych „Broadway Street the Show”.

Scena Kameralna zaskoczy Cię zupełnie nowym repertuarem, w którym znajdziesz spektakle muzyczne „Być jak Frank Sinatra”, „Monsters: pieśni morderczyń” „Perły Kabaretu Mariana Hemara” oraz spektakle dla dzieci. Jej propozycje kształtowane przez nowego kierownika artystycznego zyskują coraz liczniejszą publiczność.

Scena Mrowisko pozwala młodym artystom zaprezentować swe talenty i umiejętności proponując jednocześnie tematy trudne i ambitne takie jak spektakl Pod Akcjami. Jej wielkim atutem jest bliski kontakt aktorów i publiczności dzięki czemu widz niemalże ma poczucie bycia częścią przedstawienia.

Teatr Rampa znany jest również z wyśmienitych musicali familijnych. „Awatura o Basię”, „W pogoni za bajką”, „Pinokio czyli świerszczowe opowieści”, „Tajemniczy Ogród” czy „Calineczka” ,, Wielka wyprawa” i „Czerwony kapturek” to przedstawienia skierowane do młodszego widza, które stanowią doskonałą propozycję na rodzinne weekendy.

Partnerów biznesowych zapraszamy do współpracy w ramach organizacji wydarzeń specjalnych. Do dyspozycji gości oddajemy cztery sceny, przestronne foyer oraz kompletną infrastrukturę. Prestiżowe miejsce jakim jest Teatr Rampa podniesie rangę każdego wydarzenia firmowego.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu