ALTERNATYWNE MIEJSCE NA ZIEMI

VooDoo Club to szeroko pojmowana alternatywna przestrzeń o powierzchni ponad 500 m2. Klub znajduje się pod adresem: Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A – dawne, kultowe Bema 65.
Zapraszamy naszych gości do uczestnictwa w imprezach, koncertach, wydarzeniach kulturalnych, artystycznych i społecznych. Staramy skupiać się wokół wielu wrażliwości estetycznych. Nastawiamy się na to co jest niebanalne, ponadprzeciętne i intrygujące. Szukamy rozwiązań na prezentację wszystkich kultur alternatywnych – w zależności od wymagań.
Zapraszamy artystów i animatorów kultury do współpracy. U nas zawsze znajdziecie zrozumienie dla swojej sztuki i wszelką pomoc w jej realizacji czy przedstawieniu jej szerszemu gronu, biorącemu udział w naszych wydarzeniach. Umożliwiamy rezerwację klubu na eventy zamknięte i prywatne. Klub dysponuje fachową obsługą i kompetentną ochroną, profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem na trzech scenach w tym jedna na zewnątrz. Mamy również dwa bardzo dobrze wyposażone bary i grill w ogródku.
Oficjalnym patronem klubu jest Anja Orthodox – wokalistka legendarnego zespołu Closterkeller.
Zapraszamy!

VooDoo Club KONCERTY Warszawa

9 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Zapraszamy na kolejną, dziewiątą odsłonę KINKY PARTY! (English version below) Już 20 października otworzymy wrota VooDoo Club by bawić się do białego rana! Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, pokazów i konkursów z nagrodami! Na tej edycji wystąpią: – Soptik, mistrz Shibari z Czech, razem z EisEve w sadystycznym pokazie wiązania – DomEl i NirEl, wyjątkowa para performerów z Izraela, w pokazie dominacji. – Maria Rozbicka – pole dancerka , jedna z czołowych polskich pole dancerek, w elektryzującym pokazie Pole Dance. – KinkArtur – niezwykle utalentowany artysta, który dla Was stworzy dzieła na Was! Bodyart to coś więcej niż BodyPainting! Do tego będziecie mieli okazje wziąć udział w konkursach i wygrać fantastyczne nagrody ufundowane przez naszych Partnerów i Sponsorów. Partnerami tej edycji Kinky Party są: – Leather Seduction – dodatkowo proponuje uczestnikom imprezy rabat w wysokości 15% na wszystkie artykuły w ich sklepie. Rabat ważny będzie od końca roku 2018. – Sklep Absynt – pracownia gorsetów – Vivioland Monika Godlewska – Biżuteria Artystyczna – Biżuteria Artystyczna – Szczęście by Maria Rozbicka – szkoła PoleDance – Lady Daria i jej studio – Saddler D’art – Studio Bartec – CollArt – Dirty Delight – Black Forest Wooden Paddles – Iskierka Tworzy […]

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałby koncert metalowy po wielkim, pustoszącym miasta i państwa konflikcie nuklearnym? Nawet jeśli nie, masz okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Pierwszy i ostatni zespół z miasta, gdzie przed wojną płynęła Wisła, przybywa do Warszawy w poszukiwaniu ostatnich ocalałych, którzy słuchali melodyjnej, ale zarazem ciężkiej muzyki, z nieodłącznym groovem. Ich dziadkowie powiedzieliby, że brzmią jak stare dobre szwedzkie granie spod znaku In Flames. Wyglądem przypominają jakby postacie z proroczych filmów i gier, takich jak Mad Max czy Fallout. Mają na swoim koncie wysoko ocenioną przez recenzentów płytę „Little Something For You to Choke” (średnia ocena 9/10 – deathmagnetic.pl, heavyrock.pl, rockarea.pl). W czerwcu 2018 ujrzał światło dzienne nowy singiel, „What Lies Beneath The Waste”, zapowiadający drugą płytę krakowskiego zespołu, która ukaże się na początku 2019 roku. Magazyn „Gitarzysta”: „Killsorrow to jedna z tych kapel, które udowadniają ponad wszelka wątpliwość, ze w Kraju nad Wisłą można stworzyć muzę na światowym poziomie. W ich wykonaniu, współczesny thrash, czy jak kto woli „melodic death metal” ma się nie tylko dobrze, ale wręcz kopie tyłki i nie bierze jeńców, a sama kapela mogłaby z powodzeniem występować u boku światowych gwiazd typu Gojira czy Lamb of God. Jeśli jeszcze […]

Poniedziałek

zamknięte

Wtorek

zamknięte

Środa

zamknięte

Czwartek

zamknięte

Piątek

19:00 - 02:00

Sobota

21:00 - 04:00

Niedziela

19:00-23:30

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu