Worek Kości to kawiarnia, księgarnia i bar z zacięciem artystycznym  przy  ulicy Bagatela, w budynku dawnej restauracji Północ Południe. Odbywają się tu koncerty jak i wieczory burleski. Autorskie drinki i kultura: kawiarnia, cocktail bar, książki, burleska, koncerty, teatr, wykłady z kryminologii i kryminalistyki.

15 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Tydzień po Walentynkach zapraszamy na koncert o miłości! 🙂 Marta Baum i jej Retro Trio wykonają tanga i walce m.in. utwory króla polskiej piosenki przedwojennej Mieczysława Fogga, wzruszające przeboje Edith Piaf, nie zabraknie także utworów z musicalu „Cabaret”! Przewodnim tematem wieczoru będzie MIŁOŚĆ. Marta Baum, zafascynowana kulturą lat 20/30-tych, głównie twórczością Marlene Dietrich, Edith Piaf czy Hanki Ordonówny, postanowiła przełożyć swoją pasję na muzykę i stworzyła w roku 2007 projekt muzyczny – Retro Trio, nawiązujący do okresu przedwojnia. Do tej pory muzycy zagrali wiele koncertów, w Warszawie, Krakowie czy w Lublinie. Podczas recitalu na scenie oprócz Marty Baum wystapią znakomici muzycy: Michał Iwanek ( pianino) oraz Katarzyna Bystrzycka ( skrzypce). https://www.facebook.com/Retroprojekt/ https://www.facebook.com/martabaummusic/ Wstęp wolny. Można rezerwować miejsca siedzące przez fanpage Worka Kości.

Drugi w tym roku show chłopaków, mistrzów polskiej boyleski! Master B. Boylesque i męscy performerzy pokażą, co znaczy dobra zabawa i burleskowe szaleństwo w ich wydaniu! Wkrótce podamy, kto tego wieczoru wystąpi na naszej scenie. Wstęp wolny. Można rezerwować miejsca siedzące przez fan page Worka Kości. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacje wygasają o godzinie 20.30, wtedy udostępniamy miejsca obecnym już gościom.

Poniedziałek

15:00-03:00

Wtorek

15:00-03:00

Środa

15:00-03:00

Czwartek

15:00-03:00

Piątek

15:00-03:00

Sobota

15:00-03:00

Niedziela

15:00-03:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu