Antoni Syrek-Dąbrowski – Życie, 15.10.2023, Klub Stodoła

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek wydarzenia

🎟 BILETY – bit.ly/AntoniSyrekDabrowski_BILETY

Antoni Syrek-Dąbrowski z programem “ŻYCIE” w Klubie Stodoła!
Antoni Syrek-Dąbrowski, popularny polski komik, zaprasza fanów na swój piąty pełny program stand-upowy zatytułowany „ŻYCIE”. Wydarzenie odbędzie się 15 października 2023 w Klubie Stodoła. Bilety na występ artysty w Warszawie trafiły do sprzedaży!

„Życie” to pełen humoru i szczerości program, w którym Antoni Syrek-Dąbrowski dzieli się swoimi refleksjami na temat codzienności i niezrozumiałych zawiłości życia. Choć sam nie jest pewien, czy zrozumiał już istotę tego „życia”, z pewnością dostarczy publiczności mnóstwo rozrywki.

Jak sam przyznaje:

„Życie” to mój piąty pełny program stand-upowy. Szczerze, nie wiem, czy umiem w to „życie”. Nadal wiele nie rozumiem, dużo rzeczy mnie wnerwia, ale generalnie staram się udawać, że wiem, o co chodzi.

Nie przegapcie okazji, by przeżyć niezapomniany wieczór pełen śmiechu i inteligentnego humoru w towarzystwie Antoniego Syrka-Dąbrowskiego. Bilety na występ w Warszawie można nabyć na stronie www.ticketclub.pl oraz w kasie biletowej Klubu Stodoła.

*Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Podczas występu nie będzie dozwolone nagrywanie audio ani wideo. Osoby zakłócające przebieg wydarzenia zostaną upomniane lub wyproszone z klubu, a bilety nie będą podlegały zwrotowi.

Antoni Syrek-Dąbrowski – “ŻYCIE”
+ Support

15 października 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:
www.ticketclub.pl

——

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

https://www.facebook.com/events/261523529912733/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia