Avi – finał trasy Mały Książę, 25.11.2023, Klub Stodoła

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
21:00 – początek wydarzenia

BILETY – bit.ly/Avi_BILETY

Organizator: DISTORTED SP. Z O.O.

Mały Książę wraca do klubów! Avi już 25 listopada w Klubie Stodoła!

25 listopada 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Avi, jeden z najlepszych autorów tekstów na polskiej scenie rapowej. Artysta zaprezentuje w Warszawie materiał z debiutanckiego solowego albumu „Mały Książę”, który ukazał się w marcu 2023. Bilety dostępne w sprzedaży!

Avi zapowiada jesienne terminy koncertów, promujących solowy album, zatytułowany „Mały Książę”. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji doświadczyć występów artysty na żywo, teraz macie szansę! 25 listopada 2023 raper wystąpi w warszawskim Klubie Stodoła.

Po sukcesie „tryptyku sycylijskiego” nagranego z Louisem Villainem, Avi wkroczył na solową scenę z albumem „Mały Książę”. Wydawnictwo, które ukazało się w marcu 2023, kusi różnorodnością i kultowymi gośćmi, takimi jak Kaz Bałagane, Pezet i ReTo.

Po wyprzedanej wiosennej trasie promującej pierwszy solowy album, Avi ponownie wraca na klubowe sceny w sześciu miastach. Wszyscy ci, którym nie udało się załapać na koncerty przed wakacjami, będą mieli szansę posłuchać na żywo materiału z „Małego Księcia” już jesienią. Avi odwiedzi: Kraków, Poznań, Łódź, Szczecin, Białystok oraz Warszawę, która ponownie będzie miejscem finałowego eventu.

Jeśli jesteście gotowi na muzyczną eksplozję, bierzcie swoich ludzi i wpadajcie do Klubu Stodoła 25 listopada. Avi z „Małym Księciem” na czele gwarantuje niezapomniany wieczór.

Avi – “Mały Książe”
25 listopada 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w sprzedaży internetowej:
www.ticketclub.pl

https://www.facebook.com/events/1330393970921870/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia