Loreen, 16.11.2023, Klub Stodoła

TIMETABLE
Otwarcie drzwi: 18:00

🎟BILETY: SOLD OUT

Od czasu swojego przełomu, Loreen oczarowała publiczność swoim niesamowitym wokalem, poruszającymi tekstami i unikalną ekspresją artystyczną. Wkraczając teraz w nowy rozdział muzyczny, robi to z wyraźniejszą niż wcześniej wizją: kontynuuje budowanie mostów między różnymi kulturami, wierzeniami i tradycjami.

W tym nowym rozdziale Loreen pozwoliła sobie na zabawę własnym kunsztem bardziej niż kiedykolwiek. Kontrasty, które charakteryzowały ją jako artystkę, gdzie mężczyzna spotyka się z kobietą i gdzie jej marokańskie wpływy berberyjskie spotykają się z nowoczesną produkcją elektroniczną.

Nieco ponad dekadę temu, w maju 2012 roku, ikona popu Loreen zmieniła zasady gry swoim electropopowym przebojem Euphoria. Nie tylko trafnie nazwany, emocjonalnie naładowany kawałek odniósł zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji w tym samym miesiącu, ale także podbił wiele list przebojów na całym świecie. Następnie Loreen kontynuowała tworzenie skomplikowanego, emocjonalnego popu w swojej ojczyźnie, Szwecji, ale teraz powróciła, by zaznaczyć swoją pozycję jako globalnej popowej siły ze szwedzkim zgłoszeniem do Eurowizji w 2023 roku, Tattoo. „Czułam intuicyjnie, że coś się wydarzy ze mną i tą piosenką” – wyjaśnia zawsze zamyślona i uduchowiona Loreen. „Poczułam to natychmiast, kiedy jej posłuchałam i to mnie przeraziło, ponieważ tak właśnie czułam się z Euphorią”.

Promotor: Live Nation Polska

https://www.facebook.com/events/2351704571657567/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia