Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, Klub Stodoła,

TIMETABLE:

18:00 – otwarcie drzwi klubu
19:00 – rozpoczęcie wydarzenia

🎟BILETY – dostępne od 10.03 od godziny 10:00 na TicketClub.pl

Lata mijają, a trendy ciągle się zmieniają, ale niczym Jaguar XK-E rocznik 1961 – hity z przeszłości są coraz bardziej doceniane, właśnie po czasie

Trasa koncertowa Postmodern Jukebox – “Life In The Past Lane” jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery – idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne.

Jak zawsze, na występach PMJ możemy spodziewać się zespołu składającego się z najbardziej fascynujących wokalistów, instrumentalistów i stepujących tancerzy, którzy dostarczą nam rozrywki z górnej półki.

Niezależnie czy jesteś pasjonatem winyli, czy fanem TikToka – dołącz do niezapomnianej podróży po stuleciu ponadczasowej muzyki.

—–

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

14 października 2023, Klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej, na:
www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

—–

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

https://www.facebook.com/events/1146916699326007/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia